Najlepszy dietetyk w Jędrzejowie

Zapraszam Cię w drogę do zdrowia i wymarzonej wagi.

28-300 Jędrzejów

ul. Długa 50

Kim jestem?

mgr Małgorzata Stanior – dietetyk kliniczny i sportowy, farmaceuta, pedagog.

Od 13 lat prowadzę prywatny Gabinet Dietetyczny Dietetyka i Żywienie w Częstochowie, a od 8 lat jestem współzałożycielką Centrum Rehabilitacji i Dietetyki w Częstochowie. 

Wzięłam udział w ponad 90 różnych szkoleniach z zakresu szeroko pojętej dietetyki i medycyny, by być nie bieżąco z różnymi nowinkami.

2 lata temu założyłam Fundację Ucz Się Zdrooowia, której celem jest zwiększanie świadomości na temat zdrowego odżywiania. Czynnie działam także jako Ambasador w międzynarodowej Fundacji World Healthy Living Foundation.

Od 6 lat jestem ekspertem ds. żywienia w kilku programach telewizyjnych m.in. Pytanie na śniadanie w TVP2, Pokój na poddaszu, Klucz do zdrowia w TVP3 Katowice i wielu innych. Udzielam także licznych wywiadów do radia i gazet.

Stworzyłam także swoją markę produktów Kiszonek i Miodów Smakowych pod nazwą NaZdrooowie.pl. Jest to gama produktów niezwykle istotnych w codziennej diecie, a jakość produktów tej marki jest pod ścisłą moja kontrolą i zastrzeżoną recepturą produktów.

2 lata temu napisałam swoją pierwszą książkę z przepisami wzbogaconymi o kiszonki – „Kiszonkowo – smacznie i zdrooowo”, w której opisuję do czego można dodawać Kiszonki, aby nie traciły na wartości, a wzbogacały naszą dietę o swoje drogocenne właściwości.

Od wielu lat współpracuje z wieloma klubami sportowymi, m.in. jestem dietetykiem sportowym w Akademii RKS Raków Częstochowa, w której uczę piłkarzy jak dbać o codzienną dietę sportowca. W tym roku razem z Rakowem Częstochowa miałam wielką przyjemność świętować zdobyte Mistrzostwo Polski.

Jestem także dietetykiem sportowym w częstochowskim Klubie Żużlowym Tauron Włókniarz Częstochowa, LKS Gol-Start Częstochowa, Stowarzyszeniu dla Niepełnosprawnych Prometeus oraz w Klubie Taekwondo Częstochowa przygotowując młodych i dorosłych sportowców do zawodów.

Jestem twórcą wielu projektów dietetycznych dla różnych grup: dzieci, dorosłych, kobiet w ciąży i karmiących, ludzi starszych, sportowców. Realizuję szkolenia, warsztaty kulinarne w projektach współfinansowanych z Unii Europejskiej oraz jestem pomysłodawcą wielu projektów z zakresu żywienia i dietetyki.

Posiadam szerokie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla różnorodnych grup zawodowych, o zróżnicowanej tematyce żywieniowej. Prowadzę wykłady z zakresu żywienia dla różnych grup, np. ludzi starszych, uniwersytetów III wieku, kadry medycznej, firm i instytucji. Od wielu lat realizuję prelekcje i warsztaty edukacyjne dla placówek przedszkolnych i szkolnych – programy są dobrane indywidualnie do potrzeb i grup wiekowych (w formie prelekcji lub/i zabaw edukacyjnych), a także organizuję wiele warsztatów kulinarnych z degustacją oraz różnych warsztatów kulinarnych np. dla firm czy przedszkolaków.

Specjalizuję się w pokazach kulinarnych na evetach zamkniętych i otwartych, na których w prosty i jasny sposób przekazuję informacje dotyczące gotowania oraz zdrowego odżywiania. Uczestniczę także w różnych evetach  z zakresu szeroko pojętego zdrowia, wellness i fitness.

Jak przygotować się do wizyty?

Na wizytę należy wykonać następujące wyniki badań:

*Zalecam wykonać wszystkie badania, gdyż wiele mówią co dzieje się w organizmie. Natomiast bez podkreślonych badań nie ma możliwości ułożenia jadłospisu.

U osób uprawiających aktywność fizyczną, sportowców zalecam wykonać dodatkowo:

Wszystkie badania można wykonać w laboratorium Diagnostyka w Medik Jędrzejów od poniedziałku do soboty od 6.00-11.00.

Jak przygotować się do badań laboratoryjnych:

Na pierwszą wizytę proszę przynieść:

Kontakt Dietetyk

+48 509 075 810

.

dietetyka.stanior@interia.pl

.

ul. Długa 50, 28-300 Jędrzejów