Cieszę się, że trafiłam właśnie tutaj

Dieta w chorobach - indywidualna dieta na dolegliwości

Bardzo długo chodziłam po lekarzach różnych, leczyłam wiele chorób: trądzik, bóle brzucha, zaparcia na zmianę z biegunkami, słyszałam wiele diagnoz, brałam mnóstwo leków, które w zasadzie na chwile pomagały, albo i wcale.

Miałam nadwagę i czułam się tragicznie, poza tym z dnia na dzień coraz gorzej się czułam i tak naprawdę nikt mi nie mógł/ chciał/ nie umiał pomóc.. .do czasu kiedy trafiłam do Pani Małgosi, która zajęła się mną kompleksowo, nikt mi nie kazał nigdy zrobić tyle badań co na pozornie ‘zwykłą” wizytę dietetyczną!

Wykonałam również test na nietolerancję, oraz oczyściłam organizm wg wskazówek Pani Dietetyk, po kilku dniach dostałam dietę i wszystkie zalecenia. Pani Dietetyk mówiła, że wszystko się unormuje, nie wierzyłam do końca, będąc po tylu wizytach u innych osób, ale … miała racje i to był strzał w 10.

Już po tygodniu stosowania się w 100% do zaleceń, czułam się coraz lepiej, zniknęły bóle brzucha, zyskałam siłę, energię, dobry humor, biegunki ustały tak jak wzdęcia i wiele innych objawów. Przyznam , że byłam w szoku jak to wszystko ze sobą musi działać, by było dobrze.

Jestem pod ogromnym wrażeniem wiedzy Pani Małgosi i doświadczenia, bo to dzięki niej w końcu zaczęłam żyć i lepiej się czuć, nie wyobrażam sobie teraz odżywiać się inaczej i nie stosować się do jej zaleceń!

Naprawdę polecam wszystkim, bo bez chemii, można wiele zdziałać mając u boku tak wszechstronnego specjalistę. Szapoba pozdrawiam Pani Małgosiu, będę opowiadać wszystkim o moich zmianach, które Pani dokonała, bo warto. Jest tyle chorych ludzi, źle leczonych, a dietą można naprawdę dużo zdziałać!

Teraz to wiem i żałuję, że tak późno, ale lepiej teraz niż wcale Bez wątpienia najlepszy dietetyk pozdrawiam i do zobaczenia za niedługo. Maria K.

Te choroby mogą zniszczyć Twoją sylwetkę!