Dieta od Pani Małgosi jako ratunek dla mojego dziecka

Testy na nietolerancje - jak działa dobry dietetyk dziecięcy

Moje dziecko od kilku miesięcy zmaga się z mocnym świądem na ciele. Byliśmy już u tak wielu specjalistów, wiecznie leki, sterydy, maści, tabletki. Już mamy dość.

Jeden z lekarzy w Katowicach powiedział, że w Częstochowie jest p. Dietetyk, która na pewno nam pomoże. I tak trafiliśmy do p. Małgosi, która zrobiła fachowy wywiad, bardzo skrupulatnie wszystko zapisywała, wykonaliśmy również test na nietolerancję pokarmową. To był strzał w 10.

Szymon był uczulony na tak wiele produktów, że nie ma się co dziwić, że tak organizm reagował. Wszystko nam wytłumaczyła, rozpisała cały schemat żywienia oraz oczyszczania organizmu, a Szymon już po kilku dniach przestał się drapać, rany na ciele zaczęły się goić, a słowa „Mamusiu już mnie nie boli”, to miód na moje serce.

Jesteśmy bardzo wdzięczni Pani Małgosi, bo nie wiem co by było gdybyśmy nie trafili do niej. Pewnie dalej byśmy w ciemno ‘leczyli i smarowali’ naszego syna, a dalej byłoby tak samo.

Dieta jest super, przepyszna, synek zachwycony, bo wszystko bardzo mu smakuje, a sam pilnuje nawet, by przypadkiem nie dać mu tego co nie może jeść, by go nie swędziało ciało. To wielki sukces. Jesteśmy bardzo wdzięczni i każdemu będzie opowiadać o p. Stanior. Katarzyna z Zabrza.

Sprawdź, czego Twój organizm nie toleruje!